Liczba użytkowników codziennie korzystających z przeglądarki Brave przekroczyła 4 miliony

Jedna z najlepszych przeglądarek internetowych szybko zyskuje na popularności, dziennie korzysta z niej już ponad 4 miliony użytkowników.
Spis treści
Brendan Eich, współzałożyciel i CEO Brave pochwalił się ostatnio na Twitterze tym, że z ich przeglądarki korzysta już blisko 12,2 miliona użytkowników miesięcznie, z których aż 30% używa Brave Browser codziennie.
12.2M MAU / 4M DAU — we will put on https://t.co/stKtfDgV01 so I don’t have to remember to tweet ;-).
— BrendanEich (@BrendanEich) March 5, 2020
Oprócz tego rośnie również liczba zarejestrowanych wydawców „Brave Publishers”, która na chwilę obecną wynosi ponad 463,224.

Brave Browser płaci swoim użytkownikom za wyświetlanie reklam
Brave Browser zapłaci Ci za oglądanie reklam. Przeglądarka Brave testuje nowy model reklamowy, który pozwoli użytkownikom zarobić cyfrowe tokeny w zamian oglądanie reklam online. Jednak celem nie jest pomoc użytkownikom w szybkim gromadzeniu gotówki, ale przekazywanie środków na ulubione strony internetowe.
Technologia reklam Brave (jeśli się na to zdecydujesz) może targetować konkretne reklamy pod Twoje zainteresowania. Przeglądarka sama zgaduje te zainteresowania, nie przekazując tych danych nigdzie dalej. Przeglądarka Brave w obecnej formie usuwa konwencjonalne reklamy internetowe, a następnie wyświetla własne reklamy w formie powiadomień systemu operacyjnego (działa na systemach Windows, MacOS, Linux i Android).
Ponad 50% z wszystkich wydawców Brave działa na Youtube

W ciągu ostatniego roku liczba zarejestrowanych wydawców na platformie Youtube wzrosła o ponad 500% i wynosi obecnie 276 011.

Na Twitterze do teraz zarejestrowało się ponad 53,490 wydawców. Na Twitchu znajduje się obecnie ponad 35,314 tzw. „Brave Publishers”, a platforma Reddit zgromadziła około 33,413 twórców w niecały rok.

Dołącz do naszej grupy na Facebooku – Altcoin Polska.pl
Crypto Janusz to ekspert w dziedzinie kryptowalut z pasją do odkrywania innowacji w świecie blockchaina. Ukończył studia w dziedzinie ekonomii, co pozwoliło mu zrozumieć nie tylko aspekty technologiczne, ale także ekonomiczne funkcjonowanie rynków walutowych.