Pornhub od teraz akceptuje również kryptowaluty XRP, DOGE, BNB i USDC

Pornhub od teraz akceptuje również kryptowaluty XRP, DOGE, BNB i USDC

Pornhub czyli strona poświęcona rozrywce dla dorosłych, uruchomiła płatność w kryptowalutach, które są pomijane przez większość znaczących portali – Ripple, DogeCoin, Binance Coin, USD Coin.

Jak pisał The Block, w zeszłym miesiącu Pornhub rozpoczął przyjmowanie płatności w stablecoinie USD Coin (USDC) oraz pod wieloma względami kontrowersyjnym tokenie Ripple (XRP). Od teraz strona akceptuje również Dogecoin (DOGE) i Binance coin (BNB), dzięki temu portal przyjmuje już w sumie 16 różnych kryptowalut.

Nowe metody płatności za pomocą kryptowalut DogeCoin, Ripple, Binance Coin na portalu dla dorosłych - Pornhub Dla Ripple Labs może to być duża szansa na odbicie po niedawnym pozwie od SEC czyli „amerykańskiej” Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. SEC wytyka Ripple i jej głównym menedżerom szereg nadużyć finansowych na kwotę blisko 1,3 miliarda dolarów. Zarzuty wynikają z tego, że tamtejsza komisja nie uznaje możliwości zaliczenia tokenów XRP do kryptowalut. SEC uważa, że Ripple jest czymś w rodzaju cyfrowego papieru wartościowego, a obrót nim powinien podlegać zasadom podobnym do obrotu akcjami.Dołącz do naszej grupy na FacebookuAltcoin Polska.pl


Binance - Największa giełda walut cyfrowych i kryptowalut

Brave Browser - Najszybsza przeglądarka internetowa

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Bitcantor - tani kantor kryptowalut

Ledger Nano S - Bezpieczny portfel sprzętowy