Johnny Depp będzie współpracował z TaTaTu, czyli platformą VOD opartą o Blockchain

Johnny Depp będzie współpracował z TaTaTu, czyli platformą VOD opartą o Blockchain

Firma Johnny’ego Deppa, produkująca filmy – Infinitum Nihil, połączyła swoje siły z TaTaTu, czyli platformą opartą o blockchain, która oferuje filmy na żądanie (VOD).

Johnny Depp będzie współpracował z TaTaTu, czyli platformą VOD opartą o BlockchainPierwszym wspólnym projektem TaTaTu i Infinitum Nihil ma być adaptacja słynnej powieści J.M.Coetzee „Waiting for Barbarians”. Razem z Johnnym w filmie wystąpią: Mark Rylance i Robert Pattinson. Reżyserem zostanie Ciro Guerra. Zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym roku w Maroku.

Iervolino uruchomił TaTaTu pod koniec zeszłego roku. Projekt obecnie znajduje się w fazie beta, w swoim zamyśle ma nagradzać użytkowników, tokenami TTU w zamian za oglądanie filmów, za pozyskanie nowych użytkowników i za głosowanie na to jakie filmy warto dodać na platformę.

TaTaTu twierdzi, że pozyskał ponad 575 milionów USD, podczas ICO. Ponad to firmę wsparli: Książe Luksemburga, BlockTower Capital oraz Monika Bacardi (spadkobierczyni marki Bacardi), która jest partnerem biznesowym Iervolino w firmie AMBI Media Group.“In this era of democratized entertainment, I admire the imaginative ethos of Andrea and look forward to collaborating together in a liberating, progressive manner that will respect the principles of our respective entities,” - powiedział Depp

Wiadomość o umowie zawartej pomiędzy Infinitum Nihil, a TaTaTu spowodowała wzrost ceny tokenu TTU o około 18,44%. TTU obecnie znajduje się na 296 miejscu w rankingu pod względem kapitalizacji z sumą ~13 milionów USD.
Dołącz do naszej grupy na FacebookuAltcoin Polska.pl

Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu